indir76.com


ESET NOD32 Antivirus 6.0.316.1 İndir (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım: Deneme Sürümü (30 günlük)
Dil:
Dosya Boyutu: 55.28 MB
Üretici: ESET
Güncelleme: 1 sene önce
Sistem: XP/Vista/Win 7/Win 8 64 Bit

ESET NOD32 Antivirus Programı (64 Bit)

ESET NOD32 Antivirus en kaliteli antivirüs programlardan biridir. Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı korur. İnternet kaynaklı bilgisayarınıza zarar verecek her şeyi temizler ve engeller.

Bulut-destekli tarama ile yüksek seviye güvenlik sağlar. Tarama hızlıdır ve sisteminizi en iyi, en hızlı şekilde çalışmasını sağlar.

İnternetten indirdiğiniz herhangi bir dosyayı anında tarar. Kötü amaçlı yazılım barındıran dosyaları anında tespit eder ve temizler. Böylece bilgisayarınıza zarar verecek dosyaları, sisteme yüklemeden kaldırır. Bilgisayarınıza takacağınız USB veya CD/DVD gibi aygıtları da engellemeyi sağlar.

Antivirus ve Antispyware; online olarak tüm tehlikelere karşı bilgisayarınızı korur. Virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditlere karşı bilgisayarı korur.

Anti-Phishing; Sahte internet siteleri aracılığı ile kullanıcı adı, parola, banka ve kredi kartı numaraları gibi önemli bilgilerinizin çalınmasını engeller.

Host-tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS). Ayrıca oyun modu sayesinde oyun oynarken bilgisayarınızın en iyi performansta çalışmasını sağlar ve böylece bilgisayarınızın donmasını engeller.

ESET NOD32 Antivirus programı ücretli bir programdır. Ücretsiz 30 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus – Ekran Görüntüleri

esed nod32 antivirus

İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , , , , , , , ,

indir76 not ikonu


Nasıl Buldular:

eset nod32 indir 64 bit türkçe, antivirs program indir, virüs temizleme programı 64 bit, virüs temizleme programı indir 64 bit, eset nod32 deneme sürümü indir 64 bit, antivirüs programı indir 64 bit, antivirüs programı indir, 64 bit antivirüs programı indir, antivirs program indir gezginler, eset nod32 gezginler

Benzer Dosya İndir - Download

indir76-haftanin-uygulamasi

Popüler Aksiyon Oyunlar Dosyaları

Kategoriler

Yorum Yazın
 1. Adınız diyor ki:

  etkinleştirme anahtarı kullanarak etkinleştir diyor nasıl yapılır

  • admin diyor ki:

   Üretici tarafından deneme sürümü etkinleştirme hakkında bilgi;

   Etkinleştirme işleminden önce ESET NOD32 Antivirus ürününü değerlendirmek istiyorsanız, Deneme lisansını etkinleştir seçeneğini belirleyin. Gerekli alanları doldurun ve bir E-posta Adresi belirtin. Sınama lisansınız bu adrese gönderilecektir ve ESET NOD32 Antivirus sınırlı bir süre için etkinleştirilecektir.

   Bu kez etkinleştirmeyi seçmezseniz Daha Sonra Etkinleştir seçeneğini tıklayın. Daha Sonra Etkinleştir seçeneğini belirlediyseniz Ürün Etkinleştirme Türü penceresini Ayarlar veya Yardım ve destek modüllerinden, ana ürün penceresinin sağ üst köşesindeki program menü simgesini tıklayarak veya görev çubuğunun (sistem tepsisi) Windows bildirim alanındaki ESET simgesini tıklatarak tekrar açabilirsiniz.

 2. elif sayan diyor ki:

  bir virüs tarafından bu programı yuklemem engelleniyor ne yapmam lazım:(

ESET NOD32 Antivirus 6.0.316.1 İndir (64 Bit) İçin Yorum Yazın

"E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Özeliniz, özelimizdir."

DMCA.com Protection Status