indir76.com


Office Viewer 3.0 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım: Ücretsiz
Dil:
Dosya Boyutu: 11.31 MB
Güncelleme: 1 sene önce
Sistem: XP/Vista/Win 7/Win 8

Office Viewer: En iyi Office Dosyaları Açma Programı

Microsoft Office paketini satın alamayan pek çok bilgisayar kullanıcısı var. Office dosyalarını açmak için para vermenize gerek yok. Office Viewer ücretsiz ve Türkçe program sayesinde Office dosyalarını açabileceksiniz. Office Viewer programı hem dosyaları açma hem de yazdırma imkanı sunuyor.

Office Viewer herhangi bir Office Word (Doc, Docx), Excel (xls, xlsx), PowerPoint (PPT, PPTX), Visio (VSD) dosyaları açma, görüntülemek ve yazdırmak için kolaylık sağlayan ücretsiz ve Türkçe Office dosyaları açma programıdır.

FoxPDF tarafından geliştirilen Office Viewer programı Word (Doc, Docx), Excel (xls, xlsx), PowerPoint (PPT, PPTX), Visio (VSD) ve RTF dosyaları gibi TXT dosyaları açmak için bu programların olmasını gerektirmez. Office Viewer Excel, PowerPoint, Visio bir masaüstü uygulaması olarak çalıştırabilirsiniz. Görüntüleme seçenekleri sunar.

Office Viewer – Ekran Görüntüleri

Office-Viewer

İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , , , , ,

indir76 not ikonu


Nasıl Buldular:

doc dosyasn amak, bin dosyas ama program, doc dosyası açma, dosya acma programi, doc dosyası açma programı, doc dosyası açma programı indir, dosya açma programı indir, word dosyası açma, windows 8 pptx acma, ppt dosyası açma

Benzer Dosya İndir - Download

indir76-haftanin-uygulamasi

Popüler Antivirüs Dosyaları

Kategoriler

Office Viewer 3.0 İndir İçin Yorum Yazın

"E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Özeliniz, özelimizdir."

DMCA.com Protection Status