Office Viewer 3.0 İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • İşletim Sistemi XP/Vista/Win 7/Win 8
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 11.31 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 699
4/5, Toplam: 6 kişi

Office Viewer: En iyi Office Dosyaları Açma Programı

Microsoft Office paketini satın alamayan pek çok bilgisayar kullanıcısı var. Office dosyalarını açmak için para vermenize gerek yok. Office Viewer ücretsiz ve Türkçe program sayesinde Office dosyalarını açabileceksiniz. Office Viewer programı hem dosyaları açma hem de yazdırma imkanı sunuyor.

Office Viewer herhangi bir Office Word (Doc, Docx), Excel (xls, xlsx), PowerPoint (PPT, PPTX), Visio (VSD) dosyaları açma, görüntülemek ve yazdırmak için kolaylık sağlayan ücretsiz ve Türkçe Office dosyaları açma programıdır.

FoxPDF tarafından geliştirilen Office Viewer programı Word (Doc, Docx), Excel (xls, xlsx), PowerPoint (PPT, PPTX), Visio (VSD) ve RTF dosyaları gibi TXT dosyaları açmak için bu programların olmasını gerektirmez. Office Viewer Excel, PowerPoint, Visio bir masaüstü uygulaması olarak çalıştırabilirsiniz. Görüntüleme seçenekleri sunar.

Office Viewer – Ekran Görüntüleri

Office-ViewerNasıl Buldular: doc dosyasn amak, bin dosyas ama program, doc dosyası açma, dosya acma programi, doc uzantılı dosya açma programı indir, doc dosyası acmak, doc dosyas ama, doç dosyalarını açmak, word excel dosyalarını açan program, doc açıcı
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Office Viewer 3.0 İndir İçin Yorum Yap