indir76.com

WinMend File Copy 1.4.1 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 2.32 MB
Üretici : Winmend
Güncelleme : 10 ay önce
Sistem : XP/Vista/Win 7/Win 8Dosya Kopyalama Hızını Artırma Programı

WinMend File Copy; benzersiz bir tekniğe dayanarak dosya kopyalama hızını % 300 artıran ücretsiz dosya kopyalama programıdır.

WinMend File Copy ücretsiz ve mükemmel toplu dosya kopyalama aracıdır. Kapsamlı testlere dayanarak ve sürekli işletim sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkararak, WinMend File Copy sistemin varsayılan kopyalama işlevselliği yetersizliğini telafi ediyor ve varsayılan sistem dosya kopyalama hızını 3 kat artıran benzersiz bir anahtar teknik geliştirdi.

WinMend File Copy sistem yedeklemeyi hızlandırmak için alabileceğiniz en iyi ücretsiz yardımcıdır. Ayrıca dosya kopyalama işlemi kesintiye uğrarsa, kaldığı yerden devam ettirmeyi sağlar.

Kopyalama herhangi bir nedenle başarısız olursa, hata ayrıntılarını içeren bir liste görünür. Daha sonra herhangi bir zamanda tekrar kopyalayabilirsiniz.

WinMend File Copy – Ekran Görüntüleri

Winmend File Copy

İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , , ,

indir76 not ikonu


Nasıl Buldular:

en iyi kopyalama programı, dosya kopyalama programı, hızlı dosya kopyalama programı, hızlı dosya kopyalama ve taşıma programı, hızlı kopyalama programı, kopyalama hızını arttırma, hızlı kopyalama, windows 7 kopyalama hızını arttırma, windows 8 kopyalama hızı, kopyalama programı

Benzer Dosya İndir

indir76-haftanin-uygulamasi

Popüler Antivirüs Dosyaları

Kategoriler

WinMend File Copy 1.4.1 İndir Kullanıcı Yorumları

  1. abdulrezzak diyor ki:

    Ev grubu bilgisayarlarından kopyalama yapmıyor. Türkçe dili de çok kötü: “Kopyalamayı durdurmak mı istiyon?” “Çıkmak mı istiyon” :D

Yorumunuzu Buraya Yazın

"E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Özeliniz, özelimizdir."