WinMend File Copy 1.4.1 İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • İşletim Sistemi XP/Vista/Win 7/Win 8
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.32 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 106

Dosya Kopyalama Hızını Artırma Programı

WinMend File Copy; benzersiz bir tekniğe dayanarak dosya kopyalama hızını % 300 artıran ücretsiz dosya kopyalama programıdır.

WinMend File Copy ücretsiz ve mükemmel toplu dosya kopyalama aracıdır. Kapsamlı testlere dayanarak ve sürekli işletim sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkararak, WinMend File Copy sistemin varsayılan kopyalama işlevselliği yetersizliğini telafi ediyor ve varsayılan sistem dosya kopyalama hızını 3 kat artıran benzersiz bir anahtar teknik geliştirdi.

WinMend File Copy sistem yedeklemeyi hızlandırmak için alabileceğiniz en iyi ücretsiz yardımcıdır. Ayrıca dosya kopyalama işlemi kesintiye uğrarsa, kaldığı yerden devam ettirmeyi sağlar.

Kopyalama herhangi bir nedenle başarısız olursa, hata ayrıntılarını içeren bir liste görünür. Daha sonra herhangi bir zamanda tekrar kopyalayabilirsiniz.

WinMend File Copy – Ekran Görüntüleri

Winmend File CopyNasıl Buldular: bilgisayar için kopyalama programı indir, win 7 dosya kopyalama hızı, video kopyalama programı, usb dosya kopyalama hızını arttırma, tubi filim indir, kopyalama indir, kopyala hızını arttırma, dosya kopyalama programları, dosya kopyalama programı, win 7 indirme hızını arttırma

WinMend File Copy 1.4.1 İndir” İçin 2 Cevap

  1. Ev grubu bilgisayarlarından kopyalama yapmıyor. Türkçe dili de çok kötü: “Kopyalamayı durdurmak mı istiyon?” “Çıkmak mı istiyon” :D

WinMend File Copy 1.4.1 İndir İçin Yorum Yap