indir76.com

WinMend File Copy 1.4.1 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 2.32 MB
Üretici : Winmend
Güncelleme : 7 ay önce
Sistem : XP/Vista/Win 7/Win 8
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Dosya Kopyalama Hızını Artırma Programı

WinMend File Copy; benzersiz bir tekniğe dayanarak dosya kopyalama hızını % 300 artıran ücretsiz dosya kopyalama programıdır.

WinMend File Copy ücretsiz ve mükemmel toplu dosya kopyalama aracıdır. Kapsamlı testlere dayanarak ve sürekli işletim sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkararak, WinMend File Copy sistemin varsayılan kopyalama işlevselliği yetersizliğini telafi ediyor ve varsayılan sistem dosya kopyalama hızını 3 kat artıran benzersiz bir anahtar teknik geliştirdi.

WinMend File Copy sistem yedeklemeyi hızlandırmak için alabileceğiniz en iyi ücretsiz yardımcıdır. Ayrıca dosya kopyalama işlemi kesintiye uğrarsa, kaldığı yerden devam ettirmeyi sağlar.

Kopyalama herhangi bir nedenle başarısız olursa, hata ayrıntılarını içeren bir liste görünür. Daha sonra herhangi bir zamanda tekrar kopyalayabilirsiniz.

WinMend File Copy – Ekran Görüntüleri

Winmend File Copy

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , , ,

indir76 not ikonu


Nasıl Buldular:

kopyalama hızını arttırma, dosya kopyalama hızı nasıl arttırılır, dosya kopyalama programları, kopyalama hizini artirma programlari, win7 kopyalama hızı, windows 8 dosya kopyalama indir, windows 8 kopyalama programı, windows 8 kopyalaması indir, winmend file copy 1 4 1 indir türkçe dublaj

Benzer İçerikler

Popüler Aksiyon Oyunlar Dosyaları

Kategoriler

Yorum Yaz