indir76.com


WinMend File Copy 1.4.1 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım: Ücretsiz
Dil:
Dosya Boyutu: 2.32 MB
Üretici: Winmend
Güncelleme: 1 sene önce
Sistem: XP/Vista/Win 7/Win 8

Dosya Kopyalama Hızını Artırma Programı

WinMend File Copy; benzersiz bir tekniğe dayanarak dosya kopyalama hızını % 300 artıran ücretsiz dosya kopyalama programıdır.

WinMend File Copy ücretsiz ve mükemmel toplu dosya kopyalama aracıdır. Kapsamlı testlere dayanarak ve sürekli işletim sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkararak, WinMend File Copy sistemin varsayılan kopyalama işlevselliği yetersizliğini telafi ediyor ve varsayılan sistem dosya kopyalama hızını 3 kat artıran benzersiz bir anahtar teknik geliştirdi.

WinMend File Copy sistem yedeklemeyi hızlandırmak için alabileceğiniz en iyi ücretsiz yardımcıdır. Ayrıca dosya kopyalama işlemi kesintiye uğrarsa, kaldığı yerden devam ettirmeyi sağlar.

Kopyalama herhangi bir nedenle başarısız olursa, hata ayrıntılarını içeren bir liste görünür. Daha sonra herhangi bir zamanda tekrar kopyalayabilirsiniz.

WinMend File Copy – Ekran Görüntüleri

Winmend File Copy

İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , , ,

indir76 not ikonu


Nasıl Buldular:

dosya kopyalama programı, hızlı dosya kopyalama ve taşıma programı, indirme hzn arttrma, hızlı kopyalama, indirme hızını arttırma programı indir, taşıma porogramı, win 7 de dosya kopyalama hizini arttirma, regeditle kopyalama hizini arttirma win7, windows 8 deki kopyalama programı, winmend file copy 1 4 1 indir türkçe gezginler

Benzer Dosya İndir - Download

indir76-haftanin-uygulamasi

Popüler Antivirüs Dosyaları

Kategoriler

Yorum Yazın
  1. abdulrezzak diyor ki:

    Ev grubu bilgisayarlarından kopyalama yapmıyor. Türkçe dili de çok kötü: “Kopyalamayı durdurmak mı istiyon?” “Çıkmak mı istiyon” :D

WinMend File Copy 1.4.1 İndir İçin Yorum Yazın

"E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Özeliniz, özelimizdir."

DMCA.com Protection Status